Aktualności Sportowe!

⚽️
🥅

W ostatnim czasie dużo się dzieje na terenie naszej szkoły😉. Nasi uczniowie biorą udział w rozgrywkach piłki nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zarówno chłopcy jak i dziewczyny.

⚽️
⚽️
⚽️

I tak 29.04. w ramach Igrzysk Dzieci jako pierwsze na naszym szkolnym boisku zameldowały się drużyny dziewczyn grupa młodsza. Do rywalizacji przystąpiły szkoły;SP nr 8 Będzin, SP Mierzęcice, SP Bobrowniki, SP Siemonia i nasza drużyna z Dobieszowic.Po zaciętych pojedynkach ostatecznie zajmujemy 2 miejsce za szkołą z Będzina, uzyskując awans do dalszego etapu rozgrywek czyli rejonów.Łatwiej miały dziewczyny z grupy starszej, które bez gier eliminacyjnych od razu awansowały do zawodów rejonowych.

⚽️
⚽️
⚽️

6 maja odbył się turniej piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży, w którym wzięły udział 4 drużyny:SP 3 Wojkowice, SP Dobieszowice, SP Siemonia, SP Rogoźnik. Walka była bardzo wyrównana. Do etapu powiatowego awansowały drużyny z Wojkowic i Dobieszowic.

⚽️
⚽️
⚽️

W dniu 10 maja odbył się turniej piłki nożnej w ramach Igrzysk Dzieci, w którym wzięło udział 5 drużyn:SP Sączów , SP Dobieszowice, SP Siemonia, SP Rogoźnik, SP Bobrowniki. Walka była bardzo wyrównana. Do etapu powiatowego awansowały drużyny z Bobrownik i Siemonii.


Skip to content