„Noc Świętojańska”W dniu 10 czerwca 2022 r. dyrekcja, nauczyciele, Rada Rodziców i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej
w Dobieszowicach zorganizowali plenerową imprezę, która już po raz kolejny gromadziła dzieci, rodziców, społeczność lokalną.

W programie imprezy zaplanowano liczne działania artystyczne i sportowe, loterię i rozgrywki adresowane
do wszystkich uczestników.

Najmłodsze dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, w basenie z kulą, a także korzystały z oferty stoisk
z goframi i watą cukrową.

Na pikniku nie mogło zabraknąć prezentacji talentów uczniów naszej szkoły. Na część artystyczną złożyły się piosenki, układy taneczne, gra na instrumentach oraz pokazy taneczne. Występy zostały nagrodzone gorącymi brawami, co było największym wyróżnieniem dla małych artystów.

„Noc Świętojańska na dworze Kazimierza Wielkiego” była doskonałą okazją do zaprezentowania lokalnej twórczości. To działanie uczniów Szkoły Podstawowej w Dobieszowicach oraz całej społeczności szkolnej realizowane
w ramach inicjatywy pt. „Poetyckie portrety z Gminy Bobrowniki.

W program każdego pikniku jest wpisane wspólne biesiadowanie. Uczestnicy: młodsi i starsi, uczniowie i ich rodziny chętnie degustowali potrawy i napoje przygotowane specjalnie dla nich przez pracowników szkoły, Radę Rodziców oraz brali udział we wspólnym spotkaniu przy ognisku, które zwieńczyło imprezę.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok „Noc Świętojańska na dworze Kaźmierza Wielkiego” będzie równie udana!

Dziękujemy Gminnemu Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach za współpracę podczas realizacji działania.Skip to content