PODZIĘKOWANIA

Noc świętojańska – Piknik Rodzinny już za nami, dlatego czas na podsumowania, wnioski i podziękowania.
Szczególne podziękowania składam Pani Przewodniczącej Rady Rodziców i osobom obsługującym stoiska w trakcie pikniku. Dziękuję także wszystkim Rodzicom, którzy pomagali w organizacji, a swoją pracą i obecnością wspierali całą imprezę. Jestem mile zaskoczona, że spotkałam tak wiele osób, które zupełnie bezinteresownie wspomogły materialnie i organizacyjnie to przedsięwzięcie. Takie gesty bardzo motywują do podejmowania coraz to nowych wyzwań dla dobra społeczności przedszkolnej, szkolnej i lokalnej. Dziękuję nauczycielom i pracownikom obsługi oraz uczniom i przedszkolakom za odpowiednie zachowanie i piękny występ artystyczny. Państwa pomysłowość i wsparcie oraz wyjątkowe zaangażowanie, pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę.
Drodzy Przyjaciele! Zorganizowanie imprezy z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe, gdyby nie było wspólnej solidarności. Festyn pokazał, że potrafimy się zmobilizować, wzajemnie wspierać i jednocześnie dobrze bawić razem z dziećmi.

Z wyrazami szacunku
dyrekcja ZSP Dobieszowice


Skip to content