PLAKAT PROMUJĄCY BIBLIOTEKI


Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym na plakat: „ Biblioteka to wspaniałe miejsce czeka na Ciebie nasze uczennice zajęły wysokie miejsca na podium:

Paulina Owczarek zdobyła I miejsce ,w kategorii klas IV- VI

oraz Maja Cichosz – II miejsce, w kategorii klas IV- VI

Calem konkursu było:

– propagowanie poprzez formę graficzną instytucji biblioteki oraz jej działalności, rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności artystycznych mieszkańców, inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki, poszerzenie wiedzy w zakresie różnych technik plastycznych, promowanie alternatywne formy twórczego spędzania czasu wolnego oraz prezentację plastycznych zdolności mieszkańców Gminy Bobrowniki.

Bardzo serdecznie gratulujemy Paulinie i Mai.


Skip to content