„TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W SZKOLE”


W dniach od 21 do 27 września w naszej szkole trwał „Tydzień Szczęścia w Szkole” w ramach ogólnopolskiej akcji o tej samej nazwie. Celem akcji było zwrócenie uwagi, że poczucie szczęścia korzystnie wpływa na kreatywność, zaangażowanie, budowanie relacji oraz przyjaźni. Tydzień ten obfitował w aktywności poruszające kwestię szczęścia, radości i uśmiechu w różnych wymiarach. Uczniowie przekazywali sobie miłe słowa na specjalnie przygotowanych karteczkach w kształcie uśmiechniętych buziek, pisali co znaczy dla nich szczęście, mogli pokazać radosną stronę siebie ubierając się w śmieszne stroje, przygotowali plakaty przedstawiające szkołę marzeń, prezentowali swoje talenty oraz mieli możliwość zabawy do swojej ulubionej muzyki podczas przerw. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wymienionych aktywności.


Skip to content