Dzień Edukacji NarodowejDzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela, jak co roku, przypada 14 października.Droga Pani Dyrektor, Szanowni Nauczyciele, Pracownicy obsługi i administracji, wy koleżanki i koledzy. Jest to nasze wspólne święto. Dzień, w którym, w sposób szczególny, my uczniowie, okazujemy wdzięczność naszym pedagogom. Tymi słowami uczennice i uczniowie klasy VII rozpoczęli ważną uroczystość szkolno -przedszkolną. Część oficjalna obfitowała w życzenia kierowane do całej społeczności szkolnej. Życzenia płynęły jak zawsze od przedstawicieli Rodziców.Ważnym momentem akademii było wręczenie nagród dyrektora nauczycielom i pracownikom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz promowanie wśród uczniów pięknych postaw i wartości.

👩‍🏫
🧑‍🏫

Skip to content