Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej


Trzeba, abyście byli dla nich przyjaciółmi, wiernymi towarzyszami i sprzymierzeńcami w młodzieńczej walce.

św. Jan Paweł II


Szanowni Państwo,

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam serdeczne podziękowania za wspaniałą pracę na rzecz dzieci i uczniów, za wsparcie wychowanków w poszukiwaniu i odnajdywaniu wzorców postaw, za podejmowanie każdego dnia wyzwania dialogu z młodymi ludźmi, za mądre i uważne towarzyszenie im w procesie dojrzewania do dorosłości.

Wsparcie merytoryczne i jednocześnie otwartość na potrzeby uczniów jest fundamentalnym elementem procesu budowania w młodym człowieku poczucia własnej wartości, bezpieczeństwa i odwagi do podejmowania wyzwań, wytyczania sobie nowych dróg i realizowania zamierzonych celów.

Dzień Edukacji Narodowej to wielkie święto ludzi oświaty. Z tej okazji wszystkim Państwu życzę wielu sukcesów, chwil wypełnionych pasją, wzruszeniem i radością.

Urszula Bauer

Śląski Kurator Oświaty

Skip to content