BUDOWA NOWEJ SALI GIMNASTYCZNEJ


21 października w naszej sali gimnastycznej została podpisana umowa z wykonawcą budowy nowej SALI GIMNASTYCZNEJ! Podpisy na dokumentach złożyli: Małgorzata Bednarek Wójt Gminy Bobrowniki oraz Krzysztof Prokop – wykonawca (AMB Budownictwo z Krasocina). Na tak ważnym dla nas wydarzeniu obecni byli:Poseł na Sejm RP Waldemar Andzel, który pomógł pozyskać 8 mln złotych środków z Rządowego Funduszu Polski Ład.Architekt projektu Bartłomiej Hornik. Pracownicy Urzędu Gminy Bobrowniki Radne Gminy Bobrowniki z Dobieszowic Rada Sołecka z Dobieszowic Dyrektor GZO w Bobrownikach Rada Rodziców Szkolny Samorząd Uczniowski i wszystkie samorządy klasowe Przedstawiciele MDP i DDP Dobieszowice. Swoją obecnością zaszczyciła nas emerytowana nauczycielka wychowania fizycznego SP w Dobieszowicach – Janina Gubała. Wierzymy, że nowy obiekt przeznaczony na potrzeby realizacji zajęć sportowych będzie jednocześnie służył lokalnej społeczności.Dziękujemy za determinację w działaniu i dążeniu do celu!Rozpoczynamy 15 miesięcy wspólnej pracy, która będzie pełna logistycznych dostosowań, zmian i elastyczności. Razem damy radę! 🙂


Skip to content