„Najpiękniejsze zabytki Europy”XXX Powiatowy Konkurs Plastyczny – „Najpiękniejsze zabytki Europy” Rozstrzygnięty

Już 30-tym Powiatowym Konkursie Plastycznym pod egidą Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach uczniowie otrzymali plastyczne wyzwanie na wykonanie w dowolnej technice pracy nawiązującej do tematu – „Najpiękniejsze zabytki Europy”. Celem konkursu buło zwrócenie uwagi dzieci na otaczający nas świat, a przede wszystkim na piękno architektury i dziedzictwa kulturalnego Europy.

W konkursie udział wzięli:

Wiktoria Jarząbek, Paulina Michlik, Maja Kordala, Dominik Chuchla, Patryk Kordala, Paweł Grzesiek, Magdalena Śniadach, Paweł Szczęsny, Sonia Frączek, Sara Lech, Nadia Wontorczyk, Dawid Trefon, Dawid Derek, Oliwia Kowalik, Paulina Owczarek , Karolina Kozieł, Filip Szydłowski, Maciej Grzesiek, Julia Kaczmarczyk, Maja Zydek.

Maciej Grzesiek w kategorii klas IV -VI zdobył wyróżnienie !

BRAWO DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU I GRATULACJE DLA LAUREATA !!!

Skip to content