„BARWY JESIENI”


WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNO- FOTOGRAFICZNEGO: „BARWY JESIENI”


Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastyczno- fotograficznym pt.,, Barwy jesieni’, zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach.

Głównymi celami konkursu było

– zachęcenie dzieci, młodzież a także dorosłych do aktywności twórczej, pobudzenie wyobraźni i kreatywności w wykorzystaniu różnych środków wyrazu artystycznego,rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację przyrody, uwrażliwianie dzieci na piękno jesiennej przyrody, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych.

W konkursie udział wzięli:

Jagoda Pawłow, Maja Cichosz, Oliwia Król, Sara Lech, Natalia Rodgowska,Paweł Szczęsny, Zuzanna Głowacka, Patryk Kordala, Patryk Zarychta, Magdalena Śniadach, Sonia Frączek, Jan Kulawik, Hanna Borkowska, Paulina Michlik, Julia Kaczmarczyk, Monika Zapotoczna, Paulina Owczarek, Maciej Grzesiek, Paweł Grzesiek.

Laureaci Konkursu Plastycznego „ Barwy jesieni”:

Kategoria I

miejsce II – Zuzanna Głowacka

miejsce III – Monika Zapotoczna

Kategoria II

miejsce III –Paulina Owczarek

wyróżnienie- Patryk Zarychta

Kategoria III

miejsce III- Hanna Borkowska

Laureaci Konkursu Fotograficznego „ Barwy jesieni”:

Kategoria I

I miejsce- Paweł Grzesiek, Maciej Grzesiek

Kategoria II

I miejsce – Maja Cichosz.

Bardzo serdecznie gratulujemy !!!


Skip to content