„TA MAGICZNA NOC”


WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PROJEKT KARTKI BOŻONARODZENIOWEJTA MAGICZNA NOC”


W tegorocznym Gminnym Konkursie Plastycznym „ TA MAGICZNA NOC” zadaniem uczestników było zaprojektowanie Kartki Bożonarodzeniowej, która będzie wyprodukowana jako Kartka Bożonarodzeniowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach. Cele konkursu to przede wszystkim: kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dziecięcej i młodzieżowej, stworzenie możliwości powszechnego udziału dzieci i młodzieży uzdolnionej w dziedzinie sztuk plastycznych w konfrontacji z rówieśnikami oraz poszukiwanie nowych środków wyrazu i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

Z naszej szkoły uczniowie , którzy wzięli udział w konkursie to:

Lena Skrzypiec,Paulina Owczarek, Nina Zasuń, Filip Szydłowski, Patryk Kordala, Maja Kordala, Dominik Chuchla, Julia Kaczmarczyk, Magda Śniadach, Nadia Wontorczyk, Patryk Zarychta, Szczęsny Paweł, Maja Zydek, Sara Lech.

Laureaci Konkursu:

Kategoria II

miejsce III- Agata Kazuła

wyróżnienie- Hanna Owczarek

Kategoria III

miejsce III- Julia Kaczmarczyk

wyróżnienie- Dominik Chuchla, Filip Szydłowski, Patryk Kordala

Brawa dla wszystkich uczestników konkursu!!!


Skip to content