Laserowy paintballZ okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy 6a wybrali się do Laserhous w CH Agora Bytom. Laserowy Paintball to bardzo oryginalna, a przy tym bezpieczna forma rozrywki. Każdy uczeń mógł wcielić się w postać bohatera z ulubionego filmu lub gry komputerowej. Uczestnicy przed rozpoczęciem gry zostali zapoznani z jej zasadami oraz sprzętem. Następnie wyposażeni w kamizelki rozpoczęli emocjonującą grę. Pościg za przeciwną drużyną i emocjonująca rozgrywka według obranego scenariusza dostarczył wielu pozytywnych wrażeń oraz solidnej dawki adrenaliny.

Podczas gry w paintball laserowy kształtuje się umiejętność strategicznego myślenia oraz pracy w grupie. Wyjście do Laserhouse to nie tylko świetna zabawa, ale również nauka zasad fairplay, zdrowej rywalizacji, to przede wszystkim zajęcia umysłowo-ruchowe.

Anna Męcik


Skip to content