Program Stypendialny HoryzontySzanowna Dyrekcjo,

jest nam niezwykle miło poinformować, że Edukacyjna Fundacja im. Romana Czerneckiego (w skrócie Fundacja EFC) wraz z Fundacją Rodziny Staraków już po raz 13 prowadzi rekrutację do Programu Stypendialnego Horyzonty.

Piszemy do Państwa z prośbą o przekazanie informacji o kolejnej edycji stypendium uczniom i uczennicom w  , którzy potrzebują źródeł finansowania dalszej edukacji i poszukują nowych możliwości rozwoju.

W programie Horyzonty opiekujemy się stypendystami i stypendystkami oraz towarzyszymy w rozwoju młodym ludziom, którzy uczą się w najlepszych szkołach w dużych miastach w Polsce, a bez wsparcia finansowego nie mogliby tego zrobić. Nasze stypendium pokrywa koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia, wycieczek szkolnych oraz biletów komunikacji miejskiej przez cały okres nauki w szkole średniej. Organizujemy i finansujemy wyjazdy na wakacje i ferie, jak również naukę języków obcych i egzaminy na certyfikaty. Pracujemy z naszą młodzieżą metodą tutoringu i wspieramy każdego w rozwoju indywidualnych zainteresowań. Jednocześnie dbamy o zachowanie równowagi między czasem przeznaczonym na naukę a życiem poza szkołą, zachęcamy do działania na rzecz innych.

Regulamin Programu Stypendialnego Horyzonty jest zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Pierwszy etap rekrutacji trwa do 31 marca. W tym czasie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.efc.edu.pl.

Będziemy niezwykle wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o stypendium na stroni internetowej szkoły, w mediach społecznościowych, a także w trakcie spotkań z kadrą nauczycieli czy poprzez dzienniki elektroniczne. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Łukaszem Krzemińskim (lkrzeminski@efc.edu.pl, tel.696 637 216), który pozostaje do Państwa dyspozycji w razie dodatkowych pytań. 


Bardzo prosimy o przekazanie informacji o stypendium wszystkim uczniom, którzy według Państwa mogą być nim zainteresowani.

Raz jeszcze, w imieniu całego zespołu Fundacji EFC, gratuluję tak wspaniałych uczniów, uczennic i rezultatów!

Z wyrazami szacunku,

Aleksandra Saczuk

Prezeska ZarząduRuszyła rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty! 💜

To propozycja dla uczniów i uczennic z małych miejscowości, którzy kończą szkołę podstawową i rozpocząć naukę w wybranych liceach i technikach w dużych miastach.

Co oferuje stypendium?

🔸 wsparcie finansowe przez całą szkołę średnią

🔹 wspólne wyjazdy na wakacje i ferie

🔸 dodatkowe kursy językowe

🔹 indywidualne wsparcie w rozwijaniu pasji, wiary we własne możliwości i w wyborze dalszej drogi

🔸 bliska relacja z koordynatorem – opiekunem w mieście nauki

… to wszystko zapewnia program @Fundacji EFC i @Fundacji Rodziny Staraków. Zgłaszać można się do 31.03, a więcej dowiecie się tutaj: https://efc.edu.pl/programy/horyzonty

#StypendiumHoryzonty #FundacjaEFC #FundacjaRodzinyStaraków #stypendium #liceum #technikum

Skip to content