Turniej o puchar TymbarkuTurniej o puchar Tymbarku 🏆 31.03.2023 r.

Ruszyły rozgrywki w piłkę nożną. Nasi najstarsi chłopcy żeby jechać na zawody powiatowe musieli najpierw wygrać turniej międzygminny☝️. Motywacja była wielka, wygrywaliśmy po kolei z drużynami: z Psar, Bobrownik oraz Sączowa, tym samym meldując się w finałach powiatowych, które odbędą się w Będzinie 18 kwietnia.

Reprezentację szkoły tworzyli: Jakub Samorański, Mateusz Czaja, Michał Krakowski, Ksawery Biadacz, Tomasz Woźniak, Wojciech Florek, Ksawery Chowański, Jakub Dulik, Paweł Grzesiek.

Do chłopaków dołączą jeszcze drużyny młodszych kolegów w kategorii U-8 (pierwsza klasa i przedszkolaki) oraz U-10 (klasa 2-3).
Stawkę uzupełnią dziewczyny U-12, które również powalczą💪 o możliwość gry w finałach wojewódzkich☝️🏆⚽️. Tak więc przed wszystkimi drużynami ciężka przeprawa o możliwość gry w finałach wojewódzkich 🏆⚽️. Wszystkim drużynom życzymy powodzenia i trzymamy za nie kciuki, żeby wszystkie mogły reprezentować naszą szkołę i gminę w województwie śląskim ☝️😊.

Opiekunem drużyn jest p. Robert Jakóbczyk 🙂


Skip to content