SUKCES SPORTOWYTego jeszcze nie było ❗W finałach wojewódzkich zameldowały się 3 szkolne drużyny dziewcząt i 1 najmłodsza drużyna chłopców.

⚽️

Wielki niedosyt, bo mistrzowie gminy w kategorii U-12 nie sprostali rówieśnikom z Czeladzi i Będzina przegrywając oba mecze.

⚽️

Również wielkiego pecha mieli chłopcy w kategorii U-10, którzy nie przegrali meczu, a również nie awansowali do finału wojewódzkiego. Zanotowali 3 remisy i jedno zwycięstwo. Pokazali charakter i wolę walki, ale zabrakło im bardzo niewiele.

⚽️

Za to najmłodsza drużyna chłopców (kategoria U-8) pewnie wygrała swój mecz, tym samym awansując do finału wojewódzkiego.

⚽️

Drużyna dziewczyn nie dała szans rówieśniczkom z Będzina i pewnie wygrała swój bój o możliwość gry w finale wojewódzkim.

⚽️

Finały wojewodzie lada moment. Na podsumowanie udziału wszystkich drużyn przyjdzie czas. Wielkie gratulacje dla wszystkich dzieci, które brały udział w turnieju oraz tych, którzy będą reprezentować naszą szkołę, gminę i powiat będziński w finale wojewódzkim💪⚽️🥅🔝.


Skip to content