Wycieczka do PragiUczniowie naszej szkoły w Pradze!

W dniach 26-28.04 odbyła się szkolna wycieczka do stolicy Czech Pragi. Program był bardzo bogaty. Pierwszego dnia zwiedziliśmy praskie zoo, gdzie mogliśmy podziwiać bogatą florę i faunę z różnych zakątków świata. Drugi dzień pobytu to całodzienne zwiedzanie Pragi i jej wspaniałych zabytków takich jak: Wzgórze Hradczany z klasztorem oraz Pałacem Prezydenckim, słynny most Karola oraz dzielnicę żydowską. Wisienką na torcie był rejs po rzece Wełtawie i podziwianie tego wspaniałego miasta od strony wody. Ostatniego już trzeciego dnia w drodze powrotnej do domu odwiedziliśmy Adrspach – Skalne Miasto, kompleks zapierających dech w piersiach skał w górach Stołowych. Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, bogaci w nowe doświadczenia i wspomnienia na całe życie … to dokąd kolejny city break ? 🙂


Skip to content