POWODZENIA ÓSMOKLASIŚCI


DRODZY UCZNIOWIE

Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam wiara we własne umiejętności. Życzymy Wam, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście, ale pozwoliły Wam przekroczyć kolejny próg w edukacji.

DYREKCJA I NAUCZYCIELE


Szanowni Państwo Dyrektorzy,

przed Wami ” Egzamin Ósmoklasisty” a właściwie jego organizacja. Mam nadzieję, że wszyscy uczniowie będą obecni i nie będzie potrzeby organizacji w drugim terminie. Trzymam kciuki!!!! A uczniom:Niech w tych dniach nie zabraknie  wiary we własne siły i możliwości. Aby uzyskane wyniki stworzyły możliwość realizacji planów, również tych, związanych z kontynuacją nauki w wybranych szkołach ponadpodstawowych.

Z poważaniem Aneta Rogala – dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty w Bobrownikach


Skip to content