„Ruch to zdrowie”22 czerwca 2023 r. odbyła się impreza sportowa na stadionie Orła w Bobrownikach pod hasłem „Ruch to zdrowie”. Stowarzyszenie Cicha 6 było głównym organizatorem imprezy a, spotkanie koordynował Damian Reszka dyrektor ZSP w Sączowie. Nasi najstarsi przedszkolacy i uczniowie klas I – IV mogli uczestniczyć w różnych aktywnościach sportowych, było też wiele atrakcji, a wszystkiemu przyglądał się muskularny górnośląski orzeł Adler – oficjalna maskotka Ruchu Chorzów i znany wszystkim Bóbr – maskotka Gminy Bobrowniki.Uczestnicy sportowego pikniku w Bobrownikach otrzymali na pamiątkę kubki i smycze. Zadowoloni uczestnicy pikniku wrócili z autografami piłkarzy Ruchu Chorzów: Jakub Osobiński, Remigiusz Szywacz, Kacper Michalski, Jan Sedlak, Kondrad Kasolik i kapitan Ruchu Tomasz Foszmańczyk.


Skip to content