ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGODnia 26.06.2023r, w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili je gromkimi brawami.

Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy, drobne upominki przygotowane  przez rodziców. Do życzeń dołączyły się dzieci z grup młodszych, które również miały niespodzianki dla starszych kolegów. Nie zabrakło słodkości i pysznego tortu.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Udanego wypoczynku i dużo słońca.


Skip to content