Tajemniczy Dolny Śląsk


Uczniowie naszej szkoły zwiedzali tajemniczy Dolny Śląsk

Pierwszego dnia wycieczki uczestnicy wyjazdu mieli okazję spacerować po Świdnicy, gdzie zwiedzili Muzeum Dawnego Kupiectwa, Kościół Pokoju oraz Muzeum Militariów.

Wieczorem po zakwaterowaniu w hotelu pałacu Staniszowie relaksowali się w hotelowym  parku i delektowali zimowymi herbatami w hotelowym lobby

Drugiego dnia po śniadaniu uczniowie udali się na zwiedzanie Doliny Pałaców i Ogrodów; zwiedzili pałac w Łomnicy, spacerowali po pięknych ogrodach pałacu Wojanów. Kolejnym punktem był spacer po najstarszym w Polsce uzdrowisku- Cieplicach, ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie jeleniogórskiej starówki

W ostatnim dniu największą atrakcja było zwiedzanie ogromnego pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim, gdzie uczniowie wysłuchali ciekawych opowieści pani przewodnik na temat właścicielki pałacu


Skip to content