OGŁOSZENIE


Szanowni Państwo,

informujemy, że trwa rejestracja online na webinaria (seminaria online) organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR:

Webinarium (seminarium online) dla seniorów i ich opiekunów:
▶️ „Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego – jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić”, 23 listopada 2023 roku (10:00-11:15)
▶️ Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:
https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83970&p_id=18

Webinarium dla młodzieży szkolnej i nauczycieli:
▶️ „Cyberbezpieczeństwo – pułapki czyhające na młodzież i jak się przed nimi chronić”, 29 listopada 2023 roku (10:00-12:00)
▶️ Zgłoszeń dokonują nauczyciele, zarówno planując swój indywidualny udział w spotkaniu, jak i udział uczniów
Szczegóły: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=86753&p_id=18

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: cedur@knf.gov.plcedur@knf.gov.pl


Z wyrazami szacunku


Paweł Panicz
Starszy Specjalista

Departament Komunikacji Społecznej
tel. +48222625683
pawel.panicz@knf.gov.plpawel.panicz@knf.gov.pl

    Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

Polish Financial Supervision Authority
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawa
tel. +48 222625000, knf@knf.gov.plknf@knf.gov.pl

www.knf.gov.pl
From: Panicz Paweł Pawel.Panicz@knf.gov.pl> On Behalf Of cedur
Sent: Thursday, September 28, 2023 10:22 AM
Subject: Urząd KNF – zaproszenie na webinarium CEDUR dla seniorów i ich opiekunów „Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego – jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić”, 23 listopada 2023 roku


Szanowni Państwo,

informujemy, że Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej organizuje 23 listopada 2023 roku (10:00-11:15) webinarium (seminarium online) dla seniorów i ich opiekunów „Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego – jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić”.

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy – link do strony z odnośnikiem do formularza:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83970&p_id=18

Istnieje możliwość nadsyłania anonimowych pytań dotyczących tematyki webinarium, poprzez elektroniczny formularz, do 17 listopada 2023 roku. Link do strony formularza z pytaniami:
https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83969&p_id=18

Celem spotkania online (webinarium) jest budowanie odporności seniorów oraz osób opiekujących się seniorami na działania cyberprzestępców podszywających się pod pracowników Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w tym seminarium online wśród seniorów oraz ich opiekunów, np. poprzez udostępnienie na Państwa stronach internetowych, poprzez media społecznościowe i mailing.

W załączniku przesyłamy program spotkania oraz tekst promujący i grafikę do ew. wykorzystania.

Zachęcamy Państwa do zapisania się również na listę odbiorców newslettera, wówczas na bieżąco będą Państwo otrzymywali informację o organizowanych webinariach CEDUR. Poniżej przekazujemy bezpośredni link do formularza subskrypcji:

https://www.knf.gov.pl/newsletter (kategoria: seminaria CEDUR).

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: cedur@knf.gov.plcedur@knf.gov.pl
Z wyrazami szacunku
Paweł Panicz

Skip to content