„Tabliczka mnożenia jest fajna”


Konkurs „Tabliczka mnożenia jest fajna”

Z przyjemnością informujmy, że  szkolny konkurs matematyczno-plastyczny „Tabliczka mnożenia jest fajna” dla klas III-VI został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy  osiemnaście prac konkursowych. Celem konkursu było uatrakcyjnienie nauki tabliczki mnożenia oraz  rozwijanie pojęcia estetyki i kształtowanie zdolności plastycznych. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Oto lista zwycięzców:
w kategorii klas III-IV:
– I miejsce – Marysia Ostręga  3b;
– II miejsce Felicja Grzesiek 3b;
– III miejsce – Filip Gasztecki 3a
w kategorii klas V-VI:
– Patryk Zarychta 6a;
– Julia Kaczmarczyk 6a;
– Magda Śniadach 6b.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.


Skip to content