Warsztaty kulinarneWarsztaty kulinarne w piekarni Ziarenko 15-16 listopada 🍕

Klasa IV a oraz klasa II a uczestniczyły w warsztatach kulinarnych organizowanych w chorzowskiej piekarni Ziarenko. Mali kucharze uczyli się wyrabiać ciasto na pizzę, próbowali chleba na zakwasie, oraz oglądali wielkie piece służące do pieczenia chleba. Każdy uczestnik warsztatów wykonywał jedyną w swoim rodzaju pizzę, dlatego na wielkiej stolnicy można było dostrzec placki w kształcie jaja, serca, balona czy kwiatu. Dzieci, według upodobań, dodawały do swojego dania różne składniki. Nie straszna im była ta listopadowa pogoda, bo gdy na dworze chlapa- ciapa, klasa IV, czy II pizzę obraca!🍕Serdeczne podziękowania kierujemy do naszej Przewodniczącej Rady Rodziców oraz Pana Bogusława Zwierzchowskiego, właściciela piekarni Ziarenko, za możliwość uczestniczenia w przepysznych warsztatach! 😊

Piekarnia&Cukiernia Ziarenko


Skip to content