Relaks w kinie


Nie samą nauką żyje człowiek, choćby i nawet była pasją.Relaks pozwala odbudować rezerwy energetyczne potrzebne nam do wydajnego działania, dlatego uczniowie klas VIIa , VIIb, VIa, VIb wybrały się 15 grudnia do kina na film Wonka, którego inspiracją jest książka Charlie i fabryka czekolady.

Jest to opowieść brytyjskiego pisarza Roald’aDahl’a, która już wcześniej doczekała się dwóch kinowych ekranizacji. Tytułowa Wonka jest trzecią z nich. Bohater udowadnia, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia. Przede wszystkim to ciepła i miła opowieść o realizacji własnych marzeń, ale również otwieraniu innym okna na świat i niesieniu pomocy, aby zgodnie z przesłaniem filmu, dzielić się własnym szczęściem.

Wonka rozweselił i rozgrzał niczym gorąca czekolada w zimowy wieczór. Polecamy😊


Skip to content