ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE


Życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.         

Cyprian Kamil Norwid

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy szkół, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice,

jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy gasną spory, gdy gromadzimy się przy wspólnym stole, składamy sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem. To czas radosnego oczekiwania na tę jedyną, wyjątkową noc Bożego Narodzenia.

Z okazji nadchodzących Świąt życzę Państwu, aby moc wigilijnego wieczoru przyniosła radość i wytchnienie, a chwile spędzone wspólnie z bliskimi przepełnione były nadzieją i spokojem. Niech to będzie czas przeżyty w atmosferze ciepła i wzajemnej miłości, wolny od codziennego pośpiechu, trosk i zmartwień.

W nowym 2024 roku życzę sił i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów oraz satysfakcji z podejmowanych działań. Niech Nowy Rok przyniesie  same  dobre, radosne chwile, a każda trudność stanie się szansą do rozwoju i nauki.

Śląska Kurator Oświaty
Urszula Bauer


Skip to content