Wigilie klasowe


Wigilia w Szkole Podstawowej w Dobieszowicach to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Wspólna uroczystość integruje uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.Zgodnie z tradycją naszej szkoły przed świętami Bożego Narodzenia spotykamy się na klasowych wigiliach. Dzięki pomocy rodziców uczniów we wszystkich klasach przygotowano uroczysty poczęstunek. Wspólnie spędzony czas to chwile radosne, pełne wzruszeń i dobrych życzeń. Dzieląc się opłatkiem, obdarowując się drobnymi prezentami i śpiewając kolędy złożyliśmy sobie życzenia świąteczne. Podczas spotkań klasowych uczniowie zobaczyli także Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły wraz z zespołem „Serduszka Radości”. Scenariusz jasełek przedstawiał w sposób oryginalny i bardzo wymowny objawienie Daru Bożego Narodzenia. W tych niezwykłych chwilach towarzyszyła nam Pani Dyrektor Aneta Kocot, która dołączyła się do życzeń i wspólnego świętowania oraz przekazała życzenia od pani Wójt Małgorzaty Bednarek.

Nasze wigilijne spotkania były radosne i pełne ciepła. Wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę Bożego Narodzenia oraz pozwoliły na wzmocnienie więzi i kultywowanie tradycji.


Skip to content