„ Magiczne Boże Narodzenie ”

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PROJEKT KARTKI BOŻONARODZENIOWEJ:

Magiczne Boże Narodzenie ”


Tradycyjnie jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Magiczne Boże Narodzenie ”.

Zadaniem uczestników było zaprojektowanie Kartki Bożonarodzeniowej, która będzie wyprodukowana jako Kartka Bożonarodzeniowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach. Cele konkursu to przede wszystkim: kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dziecięcej i młodzieżowej, stworzenie możliwości powszechnego udziału dzieci i młodzieży uzdolnionej w dziedzinie sztuk plastycznych w konfrontacji z rówieśnikami oraz poszukiwanie nowych środków wyrazu i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

Z naszej szkoły uczniowie , którzy wzięli udział w konkursie to:

Wiktoria Tomanek, Hania Owczarek, Lena Skrzypiec, Kaja Konieczko, Jan Kulawik, Paweł Szczęsny, Paulina Michlik, Laura Kasjaniuk, Jakub Kańtoch, Martyna Kaleta, Sonia Frączek, Maja Zydek, Patryk Kordala. Maja Kordala, Bartosz Zając, Dominik Chuchla, Patryk Zarychta, Adam Dróżdż, Julia Kaczmarczyk, Paulina Owczarek.

Laureatami konkursu zostali:

Paulina Michlik- I miejsce

Paulina Owczarek – I miejsce

Sonia Frączek – II miejsce

Jakub Kańtoch – III miejsce

Julia Kaczmarczyk – wyróżnienie

Brawa dla wszystkich uczestników konkursu!!!


Skip to content