Ach, co to był za bal!

W dniu 26.01. mury naszej szkoły zamieniły się w krainę dziecięcej fantazji. Od samego rana korytarzami przechadzali się Spider-Man z Batmanem, policjant z kowbojem, a księżniczki w towarzystwie Chinek radośnie szczebiotały. Mnóstwo postaci bajkowych, filmowych i tych z życia wziętych wymieszało się, tworząc nową opowieść … opowieść o wyjątkowym balu karnawałowym. Czuć było radość i oczekiwanie. Gdy zadzwonił dzwonek cała społeczność szkolna przeniosła się magicznie na bal karnawałowy. Gdy muzyka opanowała cały korytarz, wszyscy uczestnicy – bez wyjątku – zaprezentowali swoje stroje w tańcu. Każdy z nich był pieczołowicie przygotowany i przede wszystkim wyjątkowy. Same pozytywne postaci, żadnych budzących grozę kreacji to dowód na to, że uczniowie świetnie rozumieją ideę balu karnawałowego. Głośnym wspólnym śpiewem piosenki pt. „Jestem Twoją bajką” uczniowie pokazali, że świetnie się bawią, że potrafią stworzyć bajkę i że w szkole może być wyjątkowo. Nie lada zadanie miała Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, która wspólnie z pozostałymi członkami jury musiała wyłonić zwycięzców balu. Ocenie podlegały zaangażowanie w przygotowanie kostiumu oraz ilość przebranych uczestników z każdej klasy. Zwycięzcami okazali się być uczniowie klasy 2a. Drugie miejsce powędrowało do klasy 3b, a trzecie miejsce do klasy 3a. Gratulujemy!Na wszystkich uczestników balu czekał jednak słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Szkoda, że kolejny taki bal dopiero za rok!


Skip to content