Bal Karnawałowy Przedszkolaków

🥳

24.01.2024 r. tego dnia już od rana w naszych salach przedszkolnych pojawiały się przedszkolaki w różnorodnych strojach, można było spotkać bohaterów różnych bajek, filmów, a także służby mundurowe – nie sposób zliczyć, ani wymienić wszystkich postaci. Na ten wyjątkowy dzień czekaliśmy z niecierpliwością, gdy już nadszedł, w zabawie towarzyszyły nam Panie Animatorki, które sprawiły, że nasz bal karnawałowy był pełen atrakcji i wrażeń. Uczestniczyliśmy w różnych zabawach taneczno – ruchowych, graliśmy w gry planszowe wielkoformatowe. Było szaleństwo wśród baniek mydlanych – to jest coś co uwielbiają dzieci oraz dorośli. Fantastyczną niespodzianką dla przedszkolaków, była wizyta „gości specjalnych” – żywa maskotka Myszka Miki oraz Minionek, towarzyszyli nam w tanecznych pląsach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólne zabawy przyniosły wiele radości! Na dowód naszej fantastycznej zabawy prezentujemy krótką fotorelację z naszego Balu Karnawałowego. Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców oraz Rodzicom naszych przedszkolaków za pomoc w organizacji balu.


https://fb.watch/pUtY9iHKjV/

Skip to content