„Serce z Internetu”


„Serce z Internetu” – wyjazd walentynkowy dla klas 4-8

Jak wyglądają relacje nawiązywane przez Internet? Czy zawsze są one bezpieczne? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli sobie uczniowie klasy 4 – 8  podczas spektaklu teatralnego „Serce z Internetu – czyli czy można znaleźć przyjaźń w sieci?” wystawianego 14 lutego 2024r. w Domu Kultury w Sączowie. Zobaczyliśmy historię Julii, która myślała, że wygrała „los na loterii”, poznając swojego internetowego przyjaciela Kamila. Pisząc ze sobą, z każdym dniem utwierdzali się w przekonaniu, że są dla siebie stworzeni. Postanawiają spotkać się w realu i… czar pryska, a kontakt urywa się.Spektakl opowiadał o nawiązywaniu znajomości przez Internet. Ukazał jak łatwo jest pogrążyć się w fikcji wirtualnej rzeczywistości i zostać pozbawionym realnej oceny poznanych ludzi, narażając się tym na niebezpieczeństwo. Dziękujemy aktorom, że mogliśmy doświadczyć spektaklu, który poruszył nasze przemyślenia i pozwoli spojrzeć na świat z innej strony


Skip to content