Zwycięskie recytowanie

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w corocznych gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego „Mały OKR”. Na ten jeden dzień sączowska scena Domu Kultury wypełnia się deklamacją znanych i mniej znanych utworów, sprawiając, że nasz język jest jeszcze piękniejszy niż zwykle.Dzieci prezentowały dwa teksty: wiersz oraz fragment prozy. Interpretacje uczestników konkursu były na wysokim poziomie, a nasi uczniowie zdobyli miejsca na podium oraz wyróżnienia!Najważniejsze jest jednak to, że pierwsze miejsca dają wygranym przepustkę do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się w Katowicach.

A oto lista zwycięzców i wyróżnionych:

Kategoria klas I – III:
I miejsce Jakub Brembor, kl. I a ,Amelia Bednarz, kl. IIb
II miejsce – Aleksandra Walisko, kl. II a
Wyróżnienie: Alicja Malcher, kl. I a
Kategoria klas IV – VI:
I miejsce – Hanna Owczarek, kl. IV a
II miejsce – Wiktoria Pytlik, kl. V b

Kategoria klas VII – VIII :
II miejsce – Maciej Grzesiek, kl. VII b
III miejsce – Paulina Owczarek, kl. VII a

Wyróżnienie – Maks Soduś, kl. VII b


Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swojego krasomówczego talentu!


Skip to content