Pierwszy Dzień Wiosny


21 marca to wyjątkowa data w kalendarzu. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował apel, podczas którego przeprowadzono wybory Miss i Mistera Wiosny. W konkursie wystartowało po dwóch przedstawicieli w klas IV -VIII.
Komisja oceniła pomysłowość oraz sposób prezentowania przebrania. Wybór był szalenie trudny, ponieważ wszyscy uczestnicy popisali się kreatywnością. Miss Wiosny okrzyknięto Maksa Sodusia z klasy 7b, a Misterem została uczennica klasy 6a Maja Zydek. Zwycięzcom wręczono szarfy oraz drobna upominki. Podczas apelu każda klasa zaprezentowała również wiosenny kapelusz. Ten wyjątkowy dzień upłynął w naszej szkole w bardzo miłej atmosferze. Sprawił ogromną frajdę nie tylko uczniom, ale również nauczycielom. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę


Skip to content