Jak to leciało?

🐰
🐰

Skacze drogą zając, skacze pomalutku.
Przykucnął za płotem, hop i już w ogródku.
Kic, kic, kic cichutko, do szkoły się skrada.
Każdemu prezent – smakołyk zostawia.
Hmm … może trochę inaczej, ale w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Dobieszowicach było właśnie tak!
Uczniów i wychowanków przedszkola odwiedził wielkanocny zając. Dzięki uprzejmości naszej niezawodnej Rady Rodziców, dzieci mogły poczuć magię Świąt i spotkać się z wyczekiwanym zajączkiem, który jak na psotnika przystało, ukrywa w różnych miejscach upominki dla dzieci. Tym razem nie skrył prezentów, lecz z wielkim koszem pełnym słodkości obdarowywał wszystkich, kicając od klasy do klasy. Nie zabrakło radości, uśmiechów i wspólnych zdjęć. Dziękujemy Radzie Rodziców za taką miłą niespodziankę.

🐰
🐑
🐣
Skip to content