„KOLOROWA WIELKANOC”

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ:KOLOROWA WIELKANOC”

Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki świątecznej.

W konkursie udział wzięli uczniowie:

Dominik Chuchla, Bartosz Grzbiela, Natalia Grzbiela, Sonia Frączek, Paulina Michlik, Lena Sinica, Laura Kasjaniuk, Mateusz Czaja, Filip Grabowski, Wiktoria Tomanek, Maja Zydek, Patryk Zarychta, Wiktoria Jarząbek, Patryk Kordala, Maja Kordala, Aleksandra Koźlik, Hanna Owczarek, Karolina Kozieł, Bartosz Zając, Maja Kubalak, Jan Pudlik, Karolina Copik, Martyna Kaleta, Maciej Grzesiek, Tomasz Krakowski, Maja Jarawka, Julia Jarawka, Magda Śniadach, Lena Skrzypiec, Julia Kaczmarczyk, Paulina Owczarek.

Laureatami konkursu zostali:

Maja Kordala- I miejsce w kategorii III

Paulina Owczarek- I miejsce w kategorii IV

Sonia Fraczek- II miejsce w kategorii IV

Maciej Grzesiek – III miejsce w kategorii IV

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!


Skip to content