„WITAJCIE W NOWEJ BAJCE”


To zdanie wypowiedziane było wczoraj w naszej szkole tysiące razy. Dokładnie tyle, ile balonów spadło spod sklepienia naszej nowej sali gimnastycznej w momencie kiedy Pani Wójt Małgorzata Bednarek ogłosiła salę za otwartą.4 kwietnia 2024 r. to kolejna ważna data, na zawsze zapisana w karty historii. To właśnie kiedyś niemożliwe stało się możliwe! Wielkim zaszczytem było dla nas gościć wielu znamienitych gości, którzy przyczynili się do powstania tej wyjątkowej, nowoczesnej, wręcz spektakularnej – sali. Nie zabrakło łez wzruszenia, opowieści z dawnych lat, ale przede wszystkim gratulacji i westchnień podziwu dla zrealizowanego marzenia. Możemy krzyczeć z radości: MAMY TO!!!Jesteśmy dumni, że możemy krzewić miłość do sportu wśród naszych uczniów, korzystając z sali na miarę XXI wieku. Wierzymy, że znajdzie ona sympatyków także wśród mieszkańców naszej miejscowości i całej Gminy Bobrowniki. Liczymy, że będzie tętnić życiem, bo potencjał drzemie w niej ogromny!Nowo powstała sala otwiera przed uczniami ogromne zaplecze do tworzenia i realizowania pięknych inicjatyw i działań. Występy z rozmachem na scenie, która koniecznie musiała się znaleźć w naszej sali, rozgrywki na parkiecie o najwyższych standardach … to po prostu bajka … NASZA NOWA BAJKA, w której jak powiedziała Pani dyrektor rozwiną się sportowe i artystyczne pasje uczniów, którzy przecież obiecali, że zostaną kiedyś olimpijczykami, czego bardzo im życzymy.Dziękujemy wszystkim za udział w tym ważnym dla nas wydarzeniu! To tylko krótki zarys wczorajszego wydarzenia, na obszerną relację zapraszamy wkrótce.


Skip to content