GRATULACJE DLA MAI!


7 maja 2024 r. w auli Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń tegorocznym laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Uczennica naszej szkoły, Maja Cichosz, znalazła się w gronie 19 laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego i otrzymała zaświadczenie o zdobytym tytule z rąk Śląskiej Kurator Oświaty Aleksandry Dyli. Uzyskany tytuł laureata uprawnia Maję do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i stanowi zwieńczenie jej polonistycznych sukcesów, które odniosła na pierwszym etapie edukacji pod czujnym okiem nauczycielki języka polskiego pani dr Anny Janoty. W czasie gali towarzyszyła uczennicy Dyrektor ZSP w Dobieszowicach Aneta Kocot. Gratulujemy 🙂

👏
👏
👏

Skip to content