„Spotkania z Ciekawymi Ludźmi”


Czy wiecie z jakich stylów składa się taniec towarzyski, w jakich kategoriach wiekowych i klasach tanecznych się rywalizuje? Jak wygląda codzienność osoby, która wiąże swoją przyszłość z tańcem? Te i wiele innych ciekawych informacji przekazał nam gość, który odwiedził klasę 2 b

17 maja. Pan Piotr Badnarz, swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 6 lat. Systematyczny trening i zaangażowanie doprowadziły, że razem z partnerką zdobyli wiele medali i pucharów. Aktualnie jest trenerem i przygotowuje kolejnych tancerzy. Uczniowie mieli okazję zobaczyć album z pamiątkowymi zdjęciami z różnych konkursów i mistrzostw tanecznych, książeczkę startową bez której tancerze nie mogą brać udziału w konkursach. Po wielu pytaniach, na które nasz gość chętnie odpowiadał, uczniowie poznali krok podstawowy walca angielskiego i cha-chy. Okazało się, że nie jest to takie łatwe jak się spodziewali.

Dziękujemy za ciekawe spotkanie i poświęcony czas!


Skip to content