Europejski Piknik Rodzinny


„Współpraca szkoły z rodzicami to nie dodatek, lecz fundament wychowania.”

Już za nami dzień pełen zabawy, atrakcji, smakołyków, stoisk i dobrego humoru, podczas którego cała społeczność szkolna mogła wspólnie świętować i spędzać czas w serdecznej atmosferze. Warsztaty poświęcone życiu i wynalazkom Leonarda da Vinci połączyły naukę z zabawą. Uczestnicy mieli okazję poznać szczegóły życia renesansowego mistrza, a także zrozumieć jego wpływ na rozwój nauki i sztuki. Dmuchańce wypełniły sale gimnastyczną kolorami i śmiechem, a dziecięca radość unosiła się w powietrzu wyżej niż same zjeżdżalnie.

Wydarzenie było również okazją do dnia otwartego dla naszych przyszłych pierwszoklasistów, którzy wraz z rodzicami mieli szansę poznać szkołę, nauczycieli oraz wziąć udział w zabawach i zajęciach.

Piknik wpisał się na stałe w wydarzenia szkolne, jest pełen współpracy, integracji i budowania silnych więzi między uczniami, rodzicami, nauczycielami i nowymi członkami naszej szkolnej rodziny.

Rodzice odegrali kluczową rolę w organizacji pikniku – aktywnie pomagali, dzielili się pomysłami, wspierali finansowo i zaangażowali się w zakupy, dzięki czemu wydarzenie mogło odbyć się z takim rozmachem.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Przewodniczącej Rady Rodziców pani Agnieszki Kłys, pani dyrektor oraz Rady Rodziców, wspólnymi siłami udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie.

Na szkolnym pikniku gościliśmy ok. 400 osób.

Dziękujemy za słodkie wypieki Rodzicom i Cukierni „Ziarenko”.


Skip to content