SUKCES NASZEJ UCZENNICY


Kiedyś Wisława Szymborska powiedziała: „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Te słowa wybitnej poetki doskonale wpasowują się w sukces literacko-czytelniczy naszej uczennicy z kl. VI a – Antoniny Kościuszko-Underman. Antonina nie tylko bardzo lubi czytać książki, ale również, czytając je, osiąga wspaniałe sukcesy, gdyż zdobyła I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Literacko- Czytelniczym.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach!



Przejdź do treści